WEB PORTAL VE GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ

Web Tasarım 

Bir internet (web) sitesi, günümüzdeki en etkili ve maliyeti en düşük tanıtım araçlarının başında gelmektedir. Tanıtım ise firmaların sürekliliğinde, başarılı olmasında ve büyümesinde en önemli etkenlerden birisi olup marka değerinin hak ettiği değere ulaştırmak için bir araçtır. Tanıtılamayan bir hizmet ya da bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Yaratıcı, yenilikçi ve kendisine özgü tasarımları olan firmaların daima ilgi çekici ve tercih edilen olduğu gerçeğinin bilincinde olan EMFA Web Tasarım ekibi, günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan web sitelerinizin tasarımını EMFA web tasarım danışmanlığınca hazırlayarak dijital dünyada en önlerden yerinizi almanıza yardımcı olur. 

Projelendirme 

Başarılı bir web sitesinin ancak doğru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacağını düşünen EMFA, web geliştirme sürecinin en başında sizinle birlikte ortak bir çalışma programı yürüterek size en uygun projeyi oluşturur. 

Teknoloji Seçimi 

Günümüz teknoloji dünyasının en önemli özelliği çok hızlı değişmesi ve sürekli yenilenip gelişmesidir. EMFA, oluşturulan proje ışığında yaygınlık, kullanılabilirlik ve diğer teknolojilerle uygunluk kriterlerini esas alarak en doğru seçimi web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini en doğru şekilde yapar. 

Bilgi Mimarisi 

Her firma faaliyet yürüttüğü süreç içerisinde birçok dokümantasyon, ürün bilgileri, referanslar, teknik detaylar ve benzeri birçok bilgi ve belgeyi biriktirmiştir. EMFA elde edilen bu bilgilerin web sitesinde nasıl verileceğini bu aşamada yine sizle birlikte kararlaştırılarak yardımcı olur. 

İçerik Optimizasyonu 

İnternet özellikle arama motorlarının kesin hakimiyeti sonrasında web sitelerinde içeriğin bu arama motorlarına uygun hazırlanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra internet kullanıcıların bu hız sağlayan teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile bilgiyi kolay tüketir hale gelmişlerdir. Bu sebeple web sitesi içeriğinin bazı kriterlere göre seçilmesi ve optimize edilmesi gerekmektedir. Arama motorlarında optimizasyon için orijinal ve yeni içerik oldukça önemli olup en etkili teknikler kullanıldığında tercih edilmede en üst sıralarda yerini almaya yardımcı olur. 

Yazılım Geliştirme 

Oluşturulan içeriğin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra EMFA yazılım geliştirme konusunda deneyimli ekibi tarafından bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretilir. 

Web Tasarım ve Görsel Öğeler 

Projesi, alt yapısı ve içeriği düşünülmüş web sitenizin; içerik, tasarım, işlevsellik ve kullanılabilirlik, biçim, güncellik, uygunluk ve güvenilirlik, uyumluluk gibi web tasarım kriterlerini göz önünde bulundurarak size özgü aynı zamanda en uygun tasarımını EMFA gerçekleştirir. 

Yayın 

Son olarak hazırlanan web sitesinin sunumu yapılır. Tüm içerik ve tasarım gözden geçirilerek sitede eklemeler, çıkarmalar gerekliyse düzeltmeler yapılır ve site yayına açılır.