BİZE KATILIN

İşe Alım Süreci 

İhtiyaçlarımız ve kadromuzun gereksinimleri doğrultusunda gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde en uygun adayı seçmek işe alım politikamızın temelini oluşturmaktadır. Şirketimize yapacağınız iş başvurularınızı, aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişinizi göndererek gerçekleştirebilirsiniz. 

• Yapmış olduğunuz başvurular değerlendirildikten ve ilgili pozisyona uygun kişiler belirlendikten sonra, adaylar ön mülakata davet edilir. 
• Ön mülakatta yeterli görülen adaylar, ilgili bölüm müdürü ile görüşmek üzere 2. kez şirketimize davet edilir. 
• Şirketimize yapılan tüm başvurular gizli tutulur. 

EMFA 'ya Merhaba 

EMFA’da çalışma hayatına “merhaba” diyen her personelimiz için şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve iş akışını anlatan, bireyin ilk gününde firmaya daha kolay adapte olabilmesini sağlayan oryantasyon programı uygulanmaktadır. 

Performans Değerlendirmesi 

Personelimizin, ortak hedefleri gerçekleştirmek için sunmuş olduğu performansını değerlendirmek, yöneticileriyle gelecek dönemin iş hedeflerini belirlemek ve eksikliklerin belirlenerek en kısa sürede çözümlemek amacıyla dört ayda bir performans değerlendirmeleri yapılmaktadır. 

Kariyer Planı 

Şirketimizde yapılan her performans değerlendirmesi sonrasında kariyer planlaması yapılarak personelimizin hedefleri ve beklentileri bir kez daha masaya yatırılır. 

Eğitim Olanakları 

Şirketimizin koyduğu yüksek hedeflere ulaşabilmek ve zincirin her zaman önemli bir halkasını oluşturabilmek adına, ihtiyaç duyulabilecek nitelikler, personeline EMFA tarafından sunulan Eğitim ve Sertifika sahibi olabilme fırsatıyla sağlanmaktadır. 

Ekibimize Katılmak İster misiniz? 

Öz Geçmişinizi Lütfen ik@emfayazilim.com adresine gönderiniz.