Yazılım Konusunda SSS

Teknik Destek Hizmetleri fatura tarihinden itibaren 1 yıl süre ile on-line ve telefon aracılığı ile ücretsiz verilmektedir. Yazılım ürünlerimiz hakkındaki her türlü sorularınızı info@emfayazilim.com adresine e-mail yazarak gün içinde çözüme yönelik yanıtını alabilirsiniz. Dilerseniz telefonla 0 850 455 36 32 ile sorularınızı iletebilirsiniz. Teknik Destek Hizmet süreniz dolduktan sonra destek paketlerini satın alarak, hizmet almayı sürdürebilirsiniz. Yazılım teknik destek hizmeti ücretlendirilmesi lisans fiyatlarına göre değişmektedir.

Yazılım uygulamaları öncesinde mevcut donanım yapınız incelendikten sonra firmanız için seçilen konfigürasyon doğrultusunda, gerekli tavsiye ve öneriler teknik kadromuz tarafından verilmektedir.

Uygulamalarımızın hali hazırda entegre olarak çalışmakta olduğu uygulamalar bulunmaktadır. EMFA Yazılım ve Danışmanlık, üretici bir firma olması nedeniyle hali hazırda entegre olarak çalıştığı uygulamalar dışında uygulamalarla entegre olarak çalışma talepleriniz doğrultusunda ayrıca projelendirme çalışması yaparak dilediğiniz programlarla entegrasyon sağlayabilmektedir.

EMFA Yazılım ve Danışmanlık bünyesinde geliştirilen paket yazılımların dışında uygulanan projenin nitelikleri doğrultusunda özel uygulama geliştirme çalışmaları da yapılabilmektedir. Kurum/ Kuruluş gereksinimleriniz doğrultusunda geliştirilen yazılımlara değer katabilecek ve yazılımın kurum içerisindeki işlevselliğini yükseltebilecek tüm geliştirme talepleri değerlendirmeye alınarak, güncellemeler içerisinde yer verilir. EMFA Yazılım ve Danışmanlık, kurum/kuruluşların özel gereksinimleri doğrultusunda spesifik ürünler de geliştirebilmekte ve bu uygulamaları geliştirirken geçmişten bugüne kazandığını mühendislik bilgi birikimi ve tecrübesi ile size en iyisini sunmayı hedeflemektedir.

Hali hazırda kullanmakta olduğunuz uygulamalar üzerinde ürettiğiniz verileriniz ile excel formatında üretilmiş veriler, veritabanındaki alanlarla eşleşiyorsa veri aktarımı doğrudan sağlanabilir. Bunun dışında kalan formatlarda üretilen veriler uygulama geliştirme projelerinde kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında değerlendirilerek aktarımı sağlanabilir. Kurum/Kuruluşun gereksinimleri doğrultusunda özel aktarım uygulamaları yapılabileceği gibi size özel geliştirilecek veritabanı sayesinde hızlı bir şekilde aktarım sağlanabilir.

Düzeltmelere ilişkin güncellemeler yıl boyunca gerekli durumlarda devam etmektedir.

EMFA Yazılım ve Danışmanlık tarafından geliştirilen tüm uygulamalar için 1 yıl süre ile destek ve güncelleme hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Bir yıl sonunda hizmetlerimizden yararlanmaya devam etmek isteyen kurum/kuruluşlarımızla bakım anlaşması sağlanabilir. Yıllık olarak yenilenebilen bu anlaşma sayesinde hizmet vermekte olduğumuz kurum/kuruluşlarımız tüm destek ve güncelleme hizmetlerinden ekstra bir ücret ödemeden faydalanmayı sürdürebilir. Yıllık bakım anlaşmalarında uygulanan hizmet bedeli, lisans ücretinin % 15’i oranındadır.

Bakım anlaşması; yazılıma yapılan tüm eklentiler, tüm yeni modüller, tüm geliştirmeleri kapsamaktadır.

Bakım anlaşmasına her türlü danışmanlık, eğitim, özelleştirme ve diğer her türlü hizmet dahil değildir. EMFA Yazılım ve Danışmanlık tarafından sunulan hizmetler saat bazında ayrıca ücretlendirilir.

Yazılım lisansları satın alınarak uygulandığı gibi kiralama ve yazılım hosting modelleri ile de uygulanabilmektedir. EMFA Yazılım ve Danışmanlık bünyesinde faaliyet göstermekte olan Natro tarafından, profesyonel olarak datacenter üzerinden kiralayabileceğiniz sunucular ile bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Demo taleplerinizi info@emfayazilim.com adresine e-mail yazarak ya da 0 850 455 36 32 numaralı telefondan iletebilirsiniz. Demo talep ettiğiniz uygulama ile ilgili eğitim destek ekibi sizinle irtibata geçerek, demo gerçekleştirecekleri adres, tarih ve saati belirleyerek kurum/kuruluşu ziyaret ederek uygulama demo sunumunu gerçekleştirebilmektedirler.

EMFA Yazılım ve Danışmanlık olarak, sizlere en iyi hizmet ve ürünü sunabilmek adına, tanıtım, uygulamalı demo sunumu, gereksinim analizi gibi çalışmalarla size en uygun çözümü belirliyor ve uygulamanın satın alma sürecini bu şekilde sonuçlandırıyoruz. Size en uygun çözümü sunmak adına yürüttüğümüz bu faaliyetlerle taleplerinizi karşılamaya yönelik bir ürün konumlandırmış olduğumuzdan, ürün ve çözümlerimizin iadesi mümkün değildir.

Yazılım lisansları her proje için özel olarak üretilen güvenlik anahtarları ile kontrol edilmektedir. Yazılımın kurulu olduğu sunucu üzerinde bulunan bu anahtar sayesinde terminaller lisans kontrolünü sürekli yapmaktadır. Güvenlik anahtarı lisansınızdır. Kaybolması halinde, yazılım lisansının tekrar satın alınması gerekir.

Yazılımlara yönelik eğitimlerimiz, alanında uzmanlaşmış ve eğitim verebilme yetkinlikleri gelişmiş eğitmenlerimiz tarafından danışmanlık ve hizmet paketi çerçevesinde kurum/kuruluş merkezinizde uygulamalı olarak kurulum aşamasında verilmektedir.

Yazılımlarımızın mobil cihazlarda kullanımına yönelik olarak mobil işletim sistemlerinde çalışabilen uygulamaları bulunmaktadır. Mevcut ürünlerin uygulamaları dışında geliştirilmesi talep edilen mobil uygulamalar özel çalışma kapsamında projelendirilmektedir.